background

  

Андрій Копчак.

Зі спортом я дружив завжди. Під час навчання в школі захоплювався командними видами спорту: футбол, волейбол, баскетбол. Згодом як і у більшості юнаків шкільного віку зявилося бажання бути сильним, подобатися дівчатам та вирізнятися з поміж однолітків – так я вперше у віці 16 років потрапив у тренажерний зал і одразу зрозумів що це моє! З часом почав займатися пауерліфтингом (силове триборство), у 2011році завоював звання Майстра Спорту України з пауерліфтингу. Наразі стаж моїх тренувань складає 11 років, тренерська діяльність у тому числі.

Як кажуть «Є час збирати каміння, а є час роздавати його», приходьте у наш фітнес-клуб Максимус я з радістю поділюся з Вами своїм досвідом та допоможу досягнути поставлених цілей!!!

                                                        

 

 

Таня Бергель

Дата і місце народження - 24 лютого 1994р., м. Львів

Освіта - Тернопільський національно педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

Спеціальність - фізичне виховання і реабілітація

Досягнення у спорті - Кандидат в майстри спорту з гандболу.

Про себе: Сертифікований тренер тренажерного залу і дієтології. Люблю спорт і не уявляю життя без нього. Моя мета-вести активний, здоровий спосіб життя і, головне, отримувати від цього задоволення. Я завжди буду рада Вам допомогти в досягненні поставлених Вами цілей. Притримуюсь позиції, що кожен новий день – це нова можливість для того, щоб стати кращим, сильнішим, здоровішим. Тільки постійна робота над собою, цілеспрямованість обов’язково приведуть до омріяного результату. Якщо вам потрібен результат - ласкаво просимо на тренування!

Мій девіз - немає нічого неймовірного, коли є мета і бажання!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Трачук

Вперше я відвідала тренажерний зал більше 4 років тому. На той час я переслідувала єдину ціль: «підкачатися до літа». Але сталося по-іншому - з першого заняття я вже не уявляла свого життя без залу, тренувань і цієї особливої атмосфери.
Згодом зрозуміла, що хочу не лише тренуватися, а й тренувати інших.
Так я розпочала розвиватися в тренерському напрямку, що продовжую робити і дотепер. Я з задоволенням поділюся з вами набутими знаннями, навичками і допоможу досягнути бажаних результатів і омріяних форм.