background

Андрій Копчак.

Зі спортом я дружив завжди. Під час навчання в школі захоплювався командними видами спорту: футбол, волейбол, баскетбол. Згодом як і у більшості юнаків шкільного віку зявилося бажання бути сильним, подобатися дівчатам та вирізнятися з поміж однолітків – так я вперше у віці 16 років потрапив у тренажерний зал і одразу зрозумів що це моє! З часом почав займатися пауерліфтингом (силове триборство), у 2011році завоював звання Майстра Спорту України з пауерліфтингу. Наразі стаж моїх тренувань складає 11 років, тренерська діяльність у тому числі.

Як кажуть «Є час збирати каміння, а є час роздавати його», приходьте у наш фітнес-клуб Максимус я з радістю поділюся з Вами своїм досвідом та допоможу досягнути поставлених цілей!!!

                                                        

 

 


Люба Королюк.

Я займаюсь спортом з 17 років і це стало моїм хоббі, котре затягнуло з головою. Я ставлю перед собою цілі і йду до них . Отакий вже спортивний характер виробився. Коли бачу зміни у людей котрих треную мене це мотивує змінити ще більше людей,котрі потребують цього.Як важливо ставити перед собою цілі.Спорт загартовує і дає можливості добитись тих результатів,котрі ставите перед собою. Останнім часом моєю ціллю і мотивацією було стати тренером. Але без важкої праці в залі і перегляду безліч відео і статтей мені було б важче добитись своєї мети. Коли ти працюєш важко над собою потім результат стає твоїм вірним помічником. Що стало поштовхом? Мені сказали ти не присядеш 50 кг! Споримо? І це маленьке парі мене влюбило в залізний спорт. Я стала правильно харчуватися і шліфувала свою техніку. Бо чим більше ви їсте "шкідливої їжі" тим важче працювати в залі - це як якісне паливо до Вашого автомобіля. Тому мотивація,правильні цілі,тренажерний зал стануть ключем вашого успіху у побудові тіла мрії.
 

 

 

 

Андрій Мельник.

 

Будучи 16-річним підлітком, я прагнув стати сильнішим і більшим за своїх однолітків. Що і стало поштовхом для роботи над собою . З того часу помінялось майже все, але любов до спорту і бажання самовдосконалитись не покидає мене і досі. Згодом банальне “піднімання заліза” переросло у своєрідне “мистецтво”, я зрозумів, що отримую задоволення, ділячись набутими знаннями з іншими. Так і почалось моє становлення, як фітнес-тренера, яке продовжує розвиватись.

 

Залюбки поділюсь інформацією, яка допоможе вам стати кращими і красивішими.

 


Зроблю “цукерку” так би мовити!)